201.jpg

برخی از مشتریان داخلی ما

سایت فول فلش شرکت نخبگان

 

سالها پیش در یک روز پاییزی فکری بزرگ در ذهن یک دانشجو شکل گرفت . آن فکر بیزینسی متفاوت بود. پس از بررسی های اولیه و تلاش و کوشش بالاخره در سال 1377 شرکت به ثبت رسید.این شرکت پس از گرداندن مراحل اولیه کاری خود و کسب تجارب مختلفی در زمینه آی تی توانست به مرور زمان افراد متخصص و نخبگان و نام آوران زیادی را در بخش آی تی به سوی خود جذب نماید و پیوسته پله های طرقی را بپیماید.مدیریت شرکت هیج وقت به کار و پیشرفت شرکتش قانع نبود.


او و مدیرا ن ارشد شرکت در این سالها به موازات کار عملی به طور همزمان دوره های زیادی از لحاظ فنی و همجنین ارتباط با مشتری راپشت سر گذاشت. که درزیر به جند نمونه آن اشاره شده است:

1- گواهینامه ممیزی داخلی ایزو9001 از شرکت moody انگلستان

2- گواهینامه مدیریت ارتباط با مشتری از شرکت moody انگلستان

3- گواهینامه سنجش رضایت مشتری از شرکت moody انگلستان

4- گواهینامه مدیریت تعالی سازمانی EFQM اروپا

5- گواهینامه TQM

6- گواهینامه 5S

7- گواهینامه ISO9001-2000 از شرکت ALLiance امریکا و ...

8-دارای گواهینامه تحول سازمانی از دکتر Gustav gous

9- دارای مدرک مدیریت سازمان در شرایط بحران از پروفسور فرانک فارنس

این آموزش ها پیش نیازی بود برای هدف بزرگی که داشت . و آن ایجاد یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه پیاده سازی مدرن ترین سیستم های فروش در کشور بود. با لطف خدا در حال حاضر شرکت نخبگان تجارت با مدیر عامل تحصیل کرده در مقطع دکتری بیزینس ، با در اختیار داشتن گروهی تخصصی در زمینه فروش و مدیریت و تحول سازمانی  و کسب افتخارات بسیارزیادی در داخل و خارج کشور و آموزش و سخنرانی های بسیاری در سطح کشور در خدمت کلیه شرکت های بزرگ و کوچک در کشور می باشد.

 
LiveZilla Live Help